buy trazodone online propranolol without prescription canadian flagyl Canadian Pharmacy RX flomax without prescription canadian strattera pharmacy express buy zithromax online buy topamax without prescription canadian zyvox zoloft canada doxycycline canada lasix without prescription
líčení Brno | Facepainting
3908
page-template-default,page,page-id-3908,ajax_updown_fade,page_not_loaded,
title

Facepainting

Facepainting je zábavné malování na obličej dětí. Facepainting je velmi populární při oslavách narozenin, na festivalech, karnevalech, dětských dnech, firemních akcích, rodinných dnech apod. Pro děti mám připraveny desítky různých motivů. Například tváře z filmů či pohádek. V nabídce jsou princezny, piráti, tygři, klauni, psi, motýli, srdíčka, květiny, spiderman aj. Maluji profesionálními barvami značky Eulenspiegel. Jsou zdravotně nezávadné a dermatologicky testované, vodou snadno smývatelné. Speciální třpytky a barevné kamínky ocení především malé parádnice. Nově mohu nabídnout i třpytivé tetování.

Cena: 1 hodina malování jednou malířkou 500 Kč. Při větších akcích je vhodné objednat malířky dvě. Akce mimo Brno zahrnují i doplatek za dopravu.

Objednejte se zde