buy trazodone online propranolol without prescription canadian flagyl Canadian Pharmacy RX flomax without prescription canadian strattera pharmacy express buy zithromax online buy topamax without prescription canadian zyvox zoloft canada doxycycline canada lasix without prescription
líčení Brno | Líčení
3900
page-template-default,page,page-id-3900,ajax_updown_fade,page_not_loaded,
title

Líčení

Denní líčení

Cena líčení: 350 Kč

Večerní líčení

Cena líčení: 450 Kč

Foto make-up

Speciální přístup k líčení na focení je naprostá nutnost pro získání krásných fotografií.

Cena líčení: 700 Kč

Hairstyling

Vlasový styling zahrnuje foukání, žehlení, natáčení, ale i extravagantní úpravu na focení. Večerní účesy, drdoly, svatební účesy a vlasové trendy.

Cena vlasového stylingu: 350 Kč

Svatební líčení

Svatební líčení spojuje potřeby přirozeného líčení a foto make-upu. Zároveň musí být odolné k slzám a jiným nástrahám svatebního dne.

Cena líčení: 1200 Kč včetně zkoušky

Objednejte se zde

Kurzy líčení

Kurzy líčení jsou určeny pro ty, které si chtějí vytvořit dokonalý make-up sami. Základní kurz obsahuje všechny důležité informace k vytvoření krásného líčení a také praktickou část, kde si vše vyzkoušíte. Následuje kurz večerního líčení, kde se naučíme pracovat s tekutou linkou, nalepovacími řasami apod. Pro byznysmenky nabízím kurz, který je naučí podpořit profesionální image. Tento kurz je také vhodný pro teambuilding.

Cena kurzu: 1.000 Kč

Barevná typologie a styling

Nevíte si rady se svým šatníkem? Bloudíte po obchodech a nevíte, co Vám vlastně sluší? Už nechcete chodit v černé? Pusťte do svého života barvy.

Cena: 800 Kč/hod.

Nákup kosmetiky

Nákup kosmetiky s vizážistkou je určen pro ty, kteří už o kosmetice něco vědí, ale pořád se jim nedaří koupit správný odstín, texturu nebo značku.

Cena: 350 Kč/hod.