buy trazodone online propranolol without prescription canadian flagyl Canadian Pharmacy RX flomax without prescription canadian strattera pharmacy express buy zithromax online buy topamax without prescription canadian zyvox zoloft canada doxycycline canada lasix without prescription
líčení Brno | Proměny
3904
page-template-default,page,page-id-3904,ajax_updown_fade,page_not_loaded,
title

Proměny

Proměny znáte především z televize a časopisů. Proč jsou stále tak populární? Protože neopomíjejí žádnou část Vaší osobnosti. Snaží se vzbudit v každé ženě krásu, sebevědomí a sílu. Přijďte prožít krásný den plný zážitků a odejděte ze salonu jako krásná sebevědomá žena.

Proměna Mini zahrnuje:

Odborné poradenství o změně účesu. Návrh účesu s ohledem na tvar obličeje, profesi, zájmy a především osobní styl klienta. S podrobnou instruktáží se zvládnete postarat o nový účes i doma.

Líčení začíná konzultací o Vašem životním stylu a představách o líčení. Potom pokračuje vlastní líčení dle požadavků buď jemné denní, nebo výraznější na focení. Během líčení Vám také prozradím různé triky a postupy které oceníte při každodenním líčení.

Cena:

  • bez focení – 1.880 Kč
  • s focením – 3.580 Kč (5 fotografií s profesionální úpravou a retuší. Fotografie obdržíte na CD, v plné velikosti a zmenšené -optimalizované pro web.)

Proměna Optimal zahrnuje:

Odborné poradenství o změně účesu. Návrh účesu s ohledem na tvar obličeje, profesi, zájmy a především osobní styl klienta. S podrobnou instruktáží se zvládnete postarat o nový účes i doma.

Líčení začíná konzultací o Vašem životním stylu a představách o líčení. Potom pokračuje vlastní líčení dle požadavků buď jemné denní, nebo výraznější na focení. Během líčení Vám také prozradím různé triky a postupy které oceníte při každodenní péči.

Následuje oděvní poradenství se stylistkou. Během hodinové konzultace Vám poradí s výběrem vhodného oblečení dle Vaší postavy, barevného typu a příležitosti.

Cena:

  • bez focení – 2.980 Kč
  • s focením – 4.680 Kč (5 fotografií s profesionální úpravou a retuší. Fotografie obdržíte na CD, v plné velikosti a zmenšené -optimalizované pro web.)

Objednejte se zde

Proměna Exclusive

Je určena nejnáročnějším klientům, kteří chtějí celkovou proměnu završit pózováním před objektivem fotoaparátu a odnést si portrétní, módní a glamour fotografie. Proměna navíc zahrnuje půjčení oblečení, bot a doplňků. Během focení probíhá přelíčení a změna stylingu účesu. Během focení je stále k dispozici kadeřník, vizážistka i stylistka. Oblečení si budete moci rovnou u nás koupit anebo je za Vás vrátíme do obchodů.

Cena: 8.530 Kč